reklama

W mieście brakuje ławek

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.05.2021 12:20, PG
Mieszkańcy Górnicy w Andrychowie apelują o zajęcie się tą sprawą.
W mieście brakuje ławek

Interwencję w tej sprawie zgłosili nam mieszkańcy andrychowskiej Górnicy. Osoby starsze wybierające się na zakupy lub spacer nie mają gdzie usiąść, by chwilę odpocząć a przecież niewielkim kosztem gmina mogłaby im poprawić jakość życia.

Rzeczywiście w mieście brakuje ławek, takich gdzie każdy mógłby sobie usiąść i spokojnie się zastanowić co musi jeszcze załatwić lub po prostu odsapnąć w czasie upałów.

Oczywiście można wysunąć argument mówiący o tym, że postawione ławki ulegają dewastacji przez wandali ale od czego służby żeby pilnować, by takie sytuacje niemiały miejsca?

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu nie dotyczy zresztą tylko seniorów, ale i młodzieży czy rodzin dziećmi. Ławki to jedna z głównych potrzeb mieszkańców miast.

zdjęcie ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy