reklama

W czwartek wyścig kolarski. Utrudnienia na drogach

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.06.2022 08:35,
Utrudnień w ruchu należy spodziewać się w godzinach od 14:30 od 15:45.
W czwartek wyścig kolarski. Utrudnienia na drogach

Od 29 czerwca do 2 lipca w pięciu etapach zorganizowany zostanie 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W tej międzynarodowej sportowej imprezie weźmie udział około 150 kolarzy, którzy przejadą trasę o długości 773 kilometrów w 5 województwach, w tym również w Małopolsce. 30 czerwca br. kolarze dotrą na drogi powiatu myślenickiego. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

W czwartek (30.06) trasa III etapu (Jaworzno - Nowy sącz) przebiegać będzie przez powiat wadowicki.

Na trasie - w miejscowościach: Łączany - Chrząstowice - Tłuczań - Marcyporęba - Paszkówka - Przytkowice - Leńcze - Izdebnik - Jastrzębia utrudnień w ruchu należy spodziewać się w godzinach od 14:30 od 15:45.

- W tym czasie funkcjonariusze będą zapewniać bezpieczeństwo, dbać o porządek publiczny oraz zabezpieczać trasę przejazdu zawodników. Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników ze stratą nie większą niż 15 minut. Przypominamy, że uczestnicy wyścigu posiadają pierwszeństwo przejazdu w miejscach nadzorowanych i kierowanych przez policjantów - informuje policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy