reklama

W czwartek i piątek żałoba na terenie gminy Andrychów

, MAGAZYN, Wiadomości, 13.01.2022 10:14,
Odwołano organizowane przez gminę imprezy.
W czwartek i piątek żałoba na terenie gminy Andrychów

W czwartek i piątek, 13 i 14 stycznia, na terenie gminy Andrychów obowiązuje żałoba. Wprowadzona została po tragedii w Tatrach, gdzie kilka dni temu zginęło trzech mieszkańców gminy Andrychów.

Michał Kruczała z Andrychowa, Adam Wnęczak z Sułkowic, Aleksander Kowalczyk z Roczyn zginęli w piątek (7.01) podczas wejścia na Gerlach - najwyższy szczyt w Tatrach. Ich ciała znaleziono w niedzielę w południe.

Władze Andrychowa informują, na znak żałoby na budynku magistratu wywieszone zostaną flagi Gminy Andrychów przepasanych kirem. W okresie żałoby odwołane zostaną wszystkie imprezy o charakterze rozrywkowym organizowane przez jednostki organizacyjne Gminy Andrychów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy