reklama

W Andrychowie... w Bieszczadach nie będzie prądu

MAGAZYN, Wiadomości, 15.02.2021 08:50, NEWSY CZYTELNIKÓW
Gdzie to jest?
W Andrychowie... w Bieszczadach nie będzie prądu
Jak informuje nas mieszkanka Andrychowa, na osiedlu przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie pojawiły się ogłoszenia Taurona, że 18 lutego nie będzie prądu w Andrychowie "Bieszczady".

- Od wielu lat tu mieszkam i nie mam pojęcia, że jakiś rejon Andrychowa zwany jest Bieszczady - piesze do nas mieszkanka.

A Wy wiecie gdzie to jest?


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 15.02.2021 17:08

Zacznijmy o tego że ci z taurona najwyraźniej nie wiedzą że w oficjalnym nazewnictwie nie ma czegoś takiego jak osiedle Lenartowicza

Tznak, 15.02.2021 15:31

Afera "redaktorka" - żal komentować

VADER, 15.02.2021 14:12

...To jest nazwa własna stacji transformatorowej w rejonie os. Lenartowicza rejon ulicy jednokierunkowej, nazwa ta istnieje od prawie 50 lat. Tu: https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia można sprawdzić czy dotyczy to naszego lokalu , mieszkania.