reklama

Uwaga! Zmiany przy cmentarzach, ulice będą jednokierunkowe

MAGAZYN, Wiadomości, 30.10.2021 08:45, eł

I to nie tylko 1 listopada, ale również wcześniej.

Uwaga! Zmiany przy cmentarzach, ulice będą jednokierunkowe

Zarówno we Wszystkich Świętych, jak i w dwa poprzedzające dni, organizacja ruchu w okolicy cmentarzy w Kętach i Bielanach będzie inna niż zazwyczaj. Aby uniknąć zatorów, na ulicach zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Podobnie będzie w Suchej Beskidzkiej, ale tylko przez dwa, a nie trzy dni.

Jak informuje magistrat w Andrychowie, w gminie Andrychów w rejonie cmentarza w Rzykach wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy samochodów od strony drogi powiatowej 1737K w kierunku os. Szczęśniaki (droga gminna G118).

W rejonie cmentarza w Targanicach ruch jednokierunkowy obowiązywał będzie od strony ul. Jawornickiej do ul. Brzozowej

W rejonie cmentarza w Inwałdzie ruch jednokierunkowy w tych dniach ma obowiązywać na ul. Zielnej na wysokości cmentarza od strony ul. Wadowickiej.

Przy cmentarzu w Sułkowicach Bolęcinie jeden kierunek pojazdów ma obowiązywać na ul. Spokojnej od ul. Racławickiej do ulicy Środkowej.

W Kętach na ul. św. Jana Kantego ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał od ul. Ogrodowej do al. Jana Pawła II. Po jednej stronie drogi można będzie parkować. Dojazd do nekropolii będzie też możliwy łącznikiem od ul. Adama Mickiewicza do ul. św. Jana Kantego.

Wyjazd z parkingu przy cmentarzu będzie się odbywał w kierunku al. Jana Pawła II. Kierowcy z ul. Szpitalnej będą mogli skręcać wyłącznie w prawo.

Z kolei w Bielanach główny dojazd do nekropolii będzie stanowiła ul. Beskidzka. Na niej od placu św. Macieja do ul. Plebańskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Po jednej stronie jezdni będzie można parkować.

Natomiast żeby wydostać się z cmentarnego parkingu, trzeba będzie jechać ul. Plebańską w stronę Kęckiej (czyli drogi wojewódzkiej nr 948). Ruch na Plebańskiej będzie się odbywał wyłącznie w tym kierunku na odcinku od ul. Beskidzkiej do drogi wojewódzkiej. Ale uwaga! Pozostały fragment Plebańskiej będzie jednokierunkowy w odwrotną stronę. Można nim będzie przejechać od Beskidzkiej do Solnej.

W Suchej Beskidzkiej ul. Cmentarna oraz Kościelna na odcinku od Konopnickiej do Cmentarnej będą drogami jednokierunkowymi zarówno 31 października, jak i 1 listopada. Ponadto w te dwa dni dyrekcja Zespołu Szkół im. W. Goetla udostępni odwiedzającym nekropolię wszystkie parkingi należące do placówki.

Plan organizacji ruchu w Suchej Beskidzkiej:


Foto: Edyta Łepkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy