reklama

Utalentowany wadowiczanin wystąpi w The Voice of Poland

, MAGAZYN, Wiadomości, 16.09.2022 19:30, eł

Można będzie go usłyszeć już w najbliższą sobotę (17 września).

Utalentowany wadowiczanin wystąpi w The Voice of Poland

Pisaliśmy już o mieszkających w powiecie wadowickim uczestnikach programu Mam Talent!, ale i w innym popularnym telewizyjnym talent show wystąpi przedstawiciel naszego terenu. To Daniel Najbor z Wadowic, znany z występów na wielu scenach w regionie, który postanowił spróbować swoich sił w 13. edycji The Voice of Poland.

Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany 17 września o 22.15 na antenie TVP2. Będą to tak zwane „przesłuchania w ciemno”, w których biorą udział osobny wyłonione podczas pre-castingów. Na początku każdego występu trenerzy odwróceni są tyłem do sceny. Kiedy któryś z nich uzna, że chce przyjąć wokalistę do swojej drużyny, odwraca się w jego stronę. Jeśli w ten sposób postąpi więcej niż jeden trener, uczestnik ma możliwość wyboru, do czyjego teamu trafi.

Wadowiczanin Daniel Najbor ma 19 lat. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w swoim rodzinnym mieście. Teraz szlifuje swój talent w klasie wokalu w Szkole Muzycznej Yamaha w Wadowicach. Brał udział w wielu konkursach wokalnych. Jego największe osiągnięcia to pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Młodzieżowej Karolek 2019 we Wrocławiu oraz zdobycie nagrody Talent Małopolski 2019, co otworzyło mu drogę do występu w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Startował także w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”.

Lokalna publiczność miała okazję poznać jego możliwości podczas różnych koncertów, między innymi na wadowickim rynku czy w Parku Miejskim w Wadowicach. Śpiewał i grał również w niejednej restauracji czy hotelu.


Foto: Facebook/Daniel Najbor

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy