reklama

Urokliwe miejsce nad Jeziorem Mucharskim. Przystań u Jerzego [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.07.2021 20:00, PG / DK
Dzisiaj zapraszamy Was do kolejnego miejsca rekreacyjnego nad Jeziorem Mucharskim, gdzie można fajnie spędzić czas. Tym razem jest to „Przystań u Jerzego” w miejscowości Skawce.
Urokliwe miejsce nad Jeziorem Mucharskim. Przystań u Jerzego [VIDEO]

Można tutaj wypożyczyć rowerki wodne i zobaczyć stary kamieniołom oraz przepłynąć pod tunelem. Jest miejsce do opalania, relaksu a także palenia ogniska i wypoczynku nad wodą.

"Przystań u Jerzego" prowadzi Jerzy Sikora, jeden z ostatnich wysiedleńców z miejscowości Skawce, które zostały zalane, dzięki czemu powstało Jezioro Mucharskie.

Przystań jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 20:00 a w weekendy w godz. 10:00 – 20:00. Jest możliwość rezerwacji w innych godzinach pod nr: 697 211 767

Jak dojechać?

Parking znajduje się na trasie Wadowice – Sucha Beskidzka przy drodze krajowej nr 28 (można wpisać w Google – Przystań u Jerzego). Z parkingu 150 m leśną drogą w dół.

Serdecznie zapraszamy Was do tego urokliwego miejsca!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy