reklama

Uczniowie z wadowickiego Tischnera w programie TVP

, MAGAZYN, Wiadomości, 01.06.2021 17:20, NEWSY CZYTELNIKÓW
Trzymajcie kciuki przed telewizorami, a na pewno zobaczycie wadowicką drużynę w kilku odcinkach finałowych!
Uczniowie z wadowickiego Tischnera w programie TVP

Rozpoczęła się III edycja telewizyjnego turnieju SUKCES NA BANK! Już po raz drugi drużyna z wadowickiego „Tischnera” (CKZiU Nr 1 w Wadowicach) pojawiła się w ćwierćfinałach telewizyjnych.

Tym samym zmagania uczniów Technikum Nr 2 : Izabeli , Radka, Arka, Karoliny na czele z kapitanem Danielem będziemy mogli oglądać na antenie TVP3, a także na na oficjalnym kanale teleturnieju w serwisie YouTube.

Czy poradzą sobie z wyzwaniem? Na pewno nie zabraknie emocji i prawdziwej rywalizacji!

SUKCES NA BANK to ogólnopolski turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany dla szkół średnich – liceów i techników. W teleturnieju gra prawdziwa ekonomiczna ekstraklasa, czyli 16 najlepszych szkół w Polsce wyłonionych za pomocą testu online. Pod okiem doświadczonych ekspertów oraz czujnego prowadzącego Rafała Patyry walczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę w wysokości 20 000 złotych!

Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwa pani Karolina Żmuda odkrywając przed nimi tajniki ekonomii, finansów i bankowości, co pozwoliło wadowiczanom ponownie pojawić się na antenie. W studiu TVP Bydgoszcz uczniom kibicowała pani Monika Wanat.


SUKCES NA BANK tvp

SUKCES NA BANK

tischner wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy