reklama
reklama

Uczniowie korzystają na współpracy andrychowskiej firmy Done Deliveries z ZDZ Andrychów

MAGAZYN, Wiadomości, 14.06.2024 16:22, INFORMACJA PRASOWA
Korzystają na niej uczniowie klas o profilu logistycznym.
Uczniowie korzystają na współpracy andrychowskiej firmy Done Deliveries z ZDZ Andrychów
Kilka dni temu w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Andrychowie, popularnym ZDZ, odbyły się warsztaty logistyczne poprowadzone przez firmę Done Deliveries. Spotkanie było skierowane do uczniów klas o profilu wojskowo – logistycznym.


Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak funkcjonuje firma Done Deliveries i z jakimi wyzwaniami zmaga się na co dzień w obszarze obsługi klienta. Oprócz prezentacji firmy, Marta Setla Head of Customer Care Department oraz Agnieszka Kolber HR Specialist, przeprowadziły praktyczny warsztat dla uczniów, który zakończył się rozdaniem upominków oraz nagród.

Firma Done Deliveries współpracuje z ZDZ Andrychów od ubiegłego roku organizując warsztaty na terenie szkoły, ale również spotkania studyjne na terenie Firmy. Done Deliveries jest również sponsorem organizowanego dla uczniów konkursu dla najlepszego logistyka roku. Ubiegłorocznym laureatem głównej nagrody został Damian Dubiel, który w wakacje mógł odbyć ufundowany przez Firmę Done Deliveries płatny staż.

Współpraca obu instytucji jest owocna dla obydwu i istotna z punktu widzenia zarówno firmy pod kątem szkolenia i rekrutowania przyszłych pracowników, jak i dla uczniów, którzy mają okazję poznać specyfikę pracy logistyka-spedytora oraz sprawdzić swoje umiejętności i zdobytą wiedzę realizując powierzone zadania i odbywając praktyki.

Zobaczcie nagranie:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy