reklama

Uciekinierzy z kwarantanny na zakupach?

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 26.03.2020 20:45, PG
Najbardziej szkoda ekspedientek.
Uciekinierzy z kwarantanny na zakupach?

Wielu Czytelników zwraca uwagę na to, co dzieje się w markecie w Kaufland w Andrychowie. Niektórzy klienci zachowują się kompletnie nieodpowiedzialnie.

- Okazuje się, że niektóre osoby są tak bezczelne i nieodpowiedzialne, że stojąc w długiej kolejce mówią, że obejmuje ich kwarantanna i proszą innych klientów o przepuszczenie ich do przodu, gdyż muszą szybko zrobić zakupy, bo policja ich sprawdza – mówi nam Czytelnik. Klienci są oburzeni zaistniałą sytuacją i zwyczajnie się boją, bo nie wiadomo, czy to prawda czy nie.

W ciężkiej sytuacji są ekspedientki w Kauflandzie, które nie mają żadnej folii ani innej bariery ochronnej przed klientami, jak to ma miejsce w innych sklepach. Nie mają nawet maseczek.

- Niby są ograniczenia - a kolejka od kas jest po same słodycze, ludzie stoją jak przed świętami i w sumie racja święta się zbliżają, tylko to nie jest czas na zakupy.- pisze do nas pan Adam.

Sklep Kaufland w czasie epidemii otwarty jest w godz. 07:00 – 21:00. Na swojej stronie internetowej sklep pisze: 'Nasze motto na najbliższe tygodnie: #kupujodpowiedzialnie. Zróbmy to razem.'

Sklep pokazuje także jak korzystać ich stacji higieny:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 25.04.2020 16:24

oglądajcie dalej te polszmaty tefałeny a papka z mózgu coraz większa

",,**,,", 27.03.2020 16:59

Rozwiązanie jest jedno wszyscy pracownicy kauflandu niech idą na L4. Wtedy może właściciele kauflandu się obudzą. A może już wirusa mają kasjerzy i za tydzień się okaże ze tysiące ludzi w Andrychowie ma wirusa z tego połowa ludzi umrze. Zero dezynfekcji koszykow i wózków. Co na to dyrekcja marketu w Andrychowie???

bolo123, 26.03.2020 22:32

Wszystkich izolować, ale np na hali sportowej i będzie po kłopocie