reklama
reklama

Ubiegają się o tytuł najpiękniejszej. Możemy im w tym pomóc!

MAGAZYN, Wiadomości, 13.03.2022 14:10, eł
Nasze głosy mogą dać im bezpośredni awans do finału konkursu.
Ubiegają się o tytuł najpiękniejszej. Możemy im w tym pomóc!

Trzynaście uroczych dziewcząt z naszego regionu walczy o awans do finału konkursu piękności Miss Województwa Małopolskiego. Tytuł najpiękniejszej mogą otrzymać dwie z nich. Cześć nich startuje bowiem w konkursie Miss Nastolatek. W tegorocznym gronie półfinalistek można znaleźć przeróżne typy urody. Piękno niektórych kandydatek jest niekonwencjonalne, ale jedno jest pewne - żadnej z nich nie brakuje wdzięku.

Ruszyła walka o korony najpiękniejszych mieszkanek Małopolski. Po trzy z nastoletnich i dorosłych kandydatek, które zdobędą największą ilość głosów, otrzymają bezpośredni awans do finału konkursu. Głosowanie potrwa do godz. 22.00 w dniu 18 marca. Jest prowadzone na Facebooku i Instagramie. Można także wysłać na wybraną kandydatkę SMS-a lub zakupić tak zwany wirtualny bilet przez portal evenea.pl. Szczegóły dostępne są tutaj.

Półfinalistki konkursu Miss Województwa Małopolskiego z naszego regionu to: Magdalena Kierpiec z Wadowic, Karolina Paździor z Barwałdu Średniego, Aleksandra Żak z Przytkowic, Gabriela Solak z Inwałdu, Katarzyna Hrapkowicz z Kęt, Julia Ciszewska z Nowej Wsi oraz Katarzyna Wątroba z Krzeszowa. Z kolei o tytuł Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego walczą: Justyna Bartuś z Andrychowa, Weronika Smaza z Bielan, Oliwia Kwartnik z Bulowic, Julia Maliborska z Podolsza, Martyna Dzióbek z Poręby Wielkiej oraz Julia Jaróg z Jordanowa.

Te, których uroda zdobędzie największe uznanie na etapie wojewódzkim, będą się następnie ubiegały o tytuły w ogólnopolskim konkursie piękna Polska Miss.


Foto; Miss Wojewódzwa Małopolskiego/Robert Kobylinski Photography

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy