reklama

Turystyczne miasto w końcu będzie miało ogólnodostępne toalety

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.04.2021 15:50, red
Od wielu lat był to wstydliwy problem Wadowic, miasta odwiedzanego co roku przez setki tysięcy turystów. W centrum miara nie było ogólnodostępnych toalet.
Turystyczne miasto w końcu będzie miało ogólnodostępne toalety
W końcu lokalne władze wzięły się za remont toalet przy ulicy Trybunalskiej, obok Zakładu karnego. Otwarte będą ponownie od 1 maja.

W ostatnich tygodniach budynek przeszedł generalny remont.

- Wymieniliśmy tutaj posadzki i płytki na ścianach oraz wszystkie instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Pojawiły się nowe sanitaria i bezdotykowa armatura, która zapewni pełen komfort sanitarny korzystającym. Jedna z toalet jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych A specjalnie dla młodych mam zamontowaliśmy przewijak, na którym będą mogły wygodnie przewijać swoje dzieci. Toalety w sezonie letnim będą otwarte przez cały tydzień w godzinach od 9:00 do 20:00. Korzystać będzie można za symboliczną opłatą 1 zł - poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy