reklama

Trzeci dzień matur. Najpopularniejszy jest...

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.05.2022 09:45,
Piątek - 6 maja - to trzeci dzień pisemnych matur dla uczniów ostatnich klas liceów i techników.
Trzeci dzień matur. Najpopularniejszy jest...

Dziś uczniowie piszą egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym - najczęściej jest to język angielski. W całej Polsce chęć zdawanie angielskiego na poziomie podstawowym zadeklarowało w tym roku 95% tegorocznych absolwentów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych II stopnia.

Po weekendzie maturzyści muszą jeszcze przystąpić obowiązkowo do jednego pisemnego egzaminu z przedmiotu do wyboru. Sesja maturalnych egzaminów pisemnych potrwa do 23 maja. Wyniki matur podane zostaną 5 lipca.

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Starowiejskiej w Andrychowie do matur przystąpiło w tym roku 125 osób.

foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy