reklama

Trwają licytacje. Można pomóc ciężko chorej 15-letniej Julii

, MAGAZYN, Wiadomości, 12.02.2019 13:50,
15-letnia Julia, mieszkanka gminy Andrychów, w wakacje zeszłego roku dowiedziała się, że choruje na ciężką chorobę - białaczkę limfoblastyczną typu T. Od tej pory trwa walka o jej życie.
Trwają licytacje. Można pomóc ciężko chorej 15-letniej Julii


Pełna dotąd energii Julka musiała się pogodzić z długim pobytem w szpitalu i odizolowania od wszystkich znajomych. Nie jest to pierwsze ciężkie doświadczenie w życiu Julii i jej mamy, która sama musi zajmować się córką i starszym synem i utrzymywać dom po śmierci męża i ojca dzieci 4 lata temu.

Większość czasu przebywa wraz z Julią w szpitalu, co nie pozwala jej na wykonywanie żadnej pracy, a koszty które dochodzą w trakcie leczenia nie są małe. W grę wchodzą dojazdy do szpitala, leki , środki pielęgnacyjne itp. Jednak Julia kolejny raz nie poddaje się i zamierza walczyć z chorobą, ponieważ jest bardzo ambitna i ma wielkie plany na przyszłość.

Aktualny pozostaje apel o wsparcie finansowe dla Julii, by pomóc jej podczas leczenia i w walce, żeby było jej łatwiej i wyzdrowiała jak najszybciej.

Pieniądze można wpłacać na pośrednictwem portalu zrzutka.pl: zrzutka.pl/rsjtaa

Na Allegro Trwają także licytacje. Można m.in. wylicytować przejażdżkę autem do ślubu, piękną kompozycję, kubek i koszulkę mamNewsa.pl czy voucher do siłowni IFitt w Andrychowie. dochód z licytacji zostanie przeznaczono na leczenie i pomoc Julii.

Podajemy linki do licytacji:

https://allegro.pl/oferta/las-w-szkle

https://allegro.pl/oferta/kubek-od-mamnewsa

https://allegro.pl/oferta/auto-do-slubu-audi-rs4

https://allegro.pl/oferta/voucher-od-ifitt-silownia-i-fitness

https://allegro.pl/oferta/koszulka-newsmen


Aby przekazać 1% podatku dla Julii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2043 pomoc dla Julii Wawrzyniak”


Wpłat można także dokonywać poprzez system płatności Dotpay na stronie: www.kawalek-nieba.pl/julia-wawrzyniak/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy