reklama

Trwa zbiórka pieniędzy na zabieg dla małego Miłoszka

, MAGAZYN, Wiadomości, 14.11.2019 18:30,
Dziecko w potrzebie.
Trwa zbiórka pieniędzy na zabieg dla małego Miłoszka
Trwa zbiórka pieniędzy na przeszczep komórek macierzystych dla 9-miesięcznego Miłosza z gminy Andrychów. Tak sytuację chlopczyka opisuje jego mama:

- Jestem mamą 9mc chłopca,urodzonego z masywnym krwawieniem do Ośrodkowego Układu Nerwowego . Miłosz,bo tak ma na imię mój syn,urodził się w ciężkiej zamartwicy,niewydolny oddechowo,podłączony od razu pod respirator . Został przewieziony do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, gdzie spędził 2 mc na Oddziale Intensywnej Terapii. Tam w 2 dobie życia przeszedł skomplikowaną operację usunięcia krwiaka. Po 13 dobie życia przywrócono mu ciągłość pokrywy czaszki . Gdy Miłosz skończył miesiąc przebył operację założenia zastawki komorowo-otrzewnowej . W kolejnym miesiącu jego życia zoperowano mu oczko prawe w Poznaniu. Tam również zebrała się krew powodując odwarstwienie siatkówki . Przez 7mc karmiony był sondą dożołądkową. Obecnie ma założonego PEG-a (karmiony bez pośrednio do żołądka).
Wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję o przeszczepie komórek macierzystych. Taki zabieg można wykonać zarówno w Polsce jak i za granicą. Są to jednak olbrzymie sumy

Trwa zbiórka pieniędzy na zabieg. Każdy może się przyłączyć. Więcej informacji na: zrzutka.pl/bm9c65

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kalafior, 15.11.2019 09:46

@xpek Bo za poprzedniego rządu działała rewelacyjnie? Oszczędź takich komentarzy czytelnikom MN a przede wsztstkim rodzinie tego dzieciaczka.Lepiej wpłać na ten cel chociażby parę zł.

xpek, 15.11.2019 07:18

Tak właśnie działa służba zdrowia pod rządami pisowców