reklama

Trwa wielka inwestycja w szpitalu

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.07.2022 18:00,
W szpitalu w Wadowicach trwa wielka inwestycja.
Trwa wielka inwestycja w szpitalu
Niedawno rozpoczęły się prace związane z nadbudową szpitalnego pawilonu „E" o dwie kondygnacje. Prace wykonuje firma Warbud S.A. Inwestycja pochłonie niemal 32,5 mln złotych.


Na nowe kondygnacje przeniesione zostaną dwa Oddziały Chorób Wewnętrznych celem uruchomienia Ośrodka Szybkiej Diagnostyki i Terapii Krótkoterminowej.

- Plan zakłada konsolidację pracowni diagnostycznych (obecnie rozmieszczonych w różnych częściach jednostki) i Oddział Chirurgii I Dnia z dwoma salami operacyjnymi. Takie rozwiązanie pozwoli na ograniczenie transmisji wewnątrzszpitalnych oraz na zaspokojenie potrzeb zdrowotnych pacjentów - informuje dyrekcja szpitala.

Planowana powierzchnia dla 2 nowych kondygnacji wynosi: 2 464,54 m2.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.12.2023 roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

slawek.n, 25.07.2022 18:49

I tak zaraz zrobią z tego szpital dla chorych na jedyna słuszna chorobę