reklama

Trwa rozbiórka sali w Andrychowie

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.05.2022 17:10,
Budowa nowej sali potrwa 2 lata.
Trwa rozbiórka sali w Andrychowie
Trwa rozbiórka starej sali przy LO Andrychów. Na razie prace, z różnych względów, napotykają na pewne problemy. Do zakończenia matur, czyli jeszcze przez 2 tygodnie muszą zostać ograniczone, aby nie zakłócać maturzystom spokoju podczas egzaminów.

To jedna z najstarszych sal w regionie. Nie sposób policzyć ile balów maturalnych, imprez czy wydarzeń sportowych się tam odbyło.

Teraz przyszedł czas aby zburzyć przestarzałą konstrukcję i wybudować zupełnie inny, nowoczesny budynek z zapleczem, które przez kolejne lata będzie służyło nie tylko młodzieży ale i społeczności lokalnej. Budowa nowej hali przy LO w Andrychowie ma kosztować ok. 16 mln zł. Potrwa 2 lata.

Tak ma wyglądać nowa sala przy liceum.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy