Trening karate na szczycie Babiej Góry! [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.08.2020 13:50, PG
W ostatni weekend grupa karateków z Suchej Beskidzkiej wybrała się na szczyt Diablaka, nie tylko by podziwiać wschód słońca.
Trening karate na szczycie Babiej Góry! [FOTO]

W nocy z soboty na niedzielę (1/2.07.) seidokaratecy z Dojo Sucha Beskidzka wyruszyli na Babią Górę, by zobaczyć wschód słońca. Do suskiej grupy dołączyli Seidokarateka z Seido Dojo Kraków - Kyoshi Jacek, Nidan Łukasz i Nidan Kornel, Shodan Martyna i bracia Kornel i Bartek.

Po godz. 05:00 podziwiali wschód słońca na szczycie Diablaka, a następnie zrobili spontaniczny krótki trening.

- Podziękowania dla dzieci, które z wielką wytrwałością i bez żadnych narzekań pokonywały kolejne odcinki drogi na szczyt. Najmłodsze dziecko w naszej grupie miało 9 lat. Dziękuję także tym, którzy nie mogli być z nami a wspierali nas z całych swoich sił. Szczególne podziękowania dla Andrzeja za przygotowanie i pilnowanie nas podczas dzisiejszej nocnej wyprawy. Dzięki Andrzej. – podsumowuje Piotr Michulec, szef Beskidzkiego Klubu Karate.

foto: Facebook Piotr Michulec


W nocy z 1 na 2 sierpnia 2020r. Seidokaratecy z Dojo Sucha Beskidzka wybrali się na wschód słońca na Babią Górę. Do...

Opublikowany przez Piotra Michulca Niedziela, 2 sierpnia 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy