reklama

To denerwuje mieszkańców

MAGAZYN, Wiadomości, 19.02.2023 16:29, NEWSY CZYTELIKÓW
Na osiedlach brakuje miejsc do parkowania, ale żeby aż tak parkować?
To denerwuje mieszkańców
Zdjęcie samochodu w ten sposób zaparkowanego przesłał nam mieszkaniec Andrychowa.

Zwraca uwagę, że pieszy wychodzący zza tak stojącego samochodu jest kompletnie niewidoczny.

Na osiedlach brakuje miejsc do parkowania, ale mimo wszystko kierowcy powinni patrzeć nie tylko na siebie i swoją wygodę, ale zwracać uwagę także na bezpieczeństwo pieszych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega-fon, 19.02.2023 23:47

Teraz bardziej opłaci się policji dorwać rolnika za brak zgłoszenia posiadania jednej kury, kto by autami się przejmował?

Polityk, 19.02.2023 19:42

Oj problem to ja nie tylko widzę w tych parkowaniach zezowych oj w całym A- chowie znajdzie się sporo gabarytu do reformacji Żaczątko odchodzi syfu narobił spas się to mu teraz ociężale zleźć z koryta dojnego Żak skoro jeszcze jesteś w teleturnieju to weź ty się za obrzeża w A- chowie ))))))))))))

Koniczynka, 19.02.2023 19:32

A ile wynosi mandat dla tego co stoi za kontenerem z odzieżą??? Też każdego dnia tam stoją dwa samochody. Policjo obudź się!!!!!

Koniczynka, 19.02.2023 19:13

A ten drugi też na zakazie stoi. Policja sobie jeździ i straż miejska i problemu nie widzą!!!! To samo obok bloku 32. Na skrzyżowaniu, na chodniku i pół metra od przejścia dla pieszych codziennie stoi samochód. Policja jedzie i zero reakcji.

moonwolf, 19.02.2023 18:46

Swego czasu zgłaszałem te stojące za słupkami samochody. Czerwony bus w końcu znalazł inne miejsce parkingowe. Żeby się tam dostać kierowcy łamią przepis jazdy po przejściu dla pieszych. Stając poza słupkami odgradzającymi jezdnie łamią kolejny przepis. art 47 ust 2 Prawa o ruchu drogowym, który stanowi że dopuszcza się zatrzymanie pojazdu i jego postój na drodze dla pieszych, wyłącznie przy krawędzi jezdni. W omawianym przypadku pozostawione pojazdy nie mają możliwości parkowania przy krawędzi jezdni, ponieważ jezdnię od drogi dla pieszych oddziela ogrodzenie łańcuchowe. Kolejna sprawa jest parkowania pojazdów z boku pod blokiem Lenartowicza 8 żeby tam się dostać kierowcy łamią dwa przepisy na raz - wjazd po przejęciu dla pieszych oraz jazda wzdłuż po chodniku. Bezmyślni kierowcy, przecież tamtędy chodzą piesi, osoby starsze, dzieci z i do szkoły. Czekam aż policja rozliczy tych kierowców. Będę robił zdjęcia tych samochodów i wysyłał na skrzynkę mailową policji.

Kola, 19.02.2023 18:05

Gdzie jest policja? Taki od razu powinien dostać mandat!!! Szkoda, że jeszcze nie mają po cztery samochody w jednej rodzinie