reklama

Tauron zapowiada sporo przerw w dostawie prądu

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.01.2022 15:45, eł

Podajemy, gdzie i kiedy go nie będzie.

Tauron zapowiada sporo przerw w dostawie prądu

Na prośbę naszych czytelników będziemy regularnie zamieszczali informacje o planowanych wyłączeniach prądu.

Wiele przerw w dostawie energii elektrycznej nie jest wynikiem awarii, lecz konieczności przeprowadzenia prac konserwacyjnych czy innych. Te są zawsze z góry zapowiadane, ale nietrudno przeoczyć zawieszoną na tablicy ogłoszeniowej czy słupie kartkę.

Zwłaszcza teraz, w zimie, gdy rzadziej spacerujemy, trudno jest nam śledzić wywieszone w najbliższej okolicy komunikaty. Jadąc samochodem do pracy lub na zakupy i w ten sam sposób wracając do domu, praktycznie nie mamy kiedy ich zobaczyć.

Tymczasem okazuje się, że Tauron Dystrybucja planuje w najbliższych dniach sporo przerw w dostawie energii elektrycznej na naszym terenie.

W powiecie wadowickim prądu nie będzie w Roczynach, Witanowicach, Woźnikach i Zagórzu, zaś w oświęcimskim problem ten dotknie między innymi mieszkańców Kęt, Bulowic, Wilamowic i Osieka.

W powiecie suskim do piątku nie są planowane żadne prace, które wymagałyby wyłączenia prądu. Gdzie i kiedy należy spodziewać się przerw w dostawie energii elektrycznej, pokazują poniższe tabele.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 24.01.2022 22:00

Zgadza sie @peter odliczą bo nie będziesz miał wtedy zużycia. Czyli właściwie NIE doliczą...;-) A tak serio kiedyś się uparłem i przeczytałem OWD (ogólne warunki dostaw) i wniosek był taki że Operator może wszystko a ja nic. A jak kiedyś przyjechali mi po dom i tak (chyba) dla kaprysu wyłączyli i włączyli bezpieczniki (rozłączniki) to pomimo nagrania z kamer - Tauron "nie zanotował takiej sytuacji w ich systemach"...

peter, 24.01.2022 20:53

Mam nadzieję że odliczą to od rachunku