reklama

Tak wygląda dzień pracy strażnika leśnego. To niebezpieczna praca [VIDEO]

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 01.11.2020 19:15, DK / WB
Zobaczcie jak wygląda dzień pracy strażnika leśnego w Nadleśnictwie Andrychów.
Tak wygląda dzień pracy strażnika leśnego. To niebezpieczna praca [VIDEO]
To - wbrew pozorom - niebezpieczna praca, bo w lasach można się natknąć na niebezpiecznych przestępców. Co oni tam robią?

Zobaczcie nagranie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

***** ***, 02.11.2020 12:10

Spójrz w około gdzie jest zrywka, popatrz ile jest plam od ropy i innych płynów, potem przejdź i zobacz ile z tego wlatuje do cieków wodnych, potem jeszcze weź kij i przejdź się i zobacz jak zniszczone są lasy poprzez ciąganie drewna po ziemi. To tak wygląda ochrona środowiska przez tych leśnych pazerników? Nie mam pretensji do drwali ale do firm która udostępnia pracownikom do pracy szrot nadający się tylko na złom.

gepard czester, 02.11.2020 10:19

Nadleśnictwo zleca wycinkę drzew, a straż leśna pracuje dla nadleśnictwa więc dziwne by było gdyby karała mandatami legalnie pracujących drwali. Rozejrzyj się po swoim domu czy mieszkaniu sprawdź ile posiadasz rzeczy wykonanych z drewna, a potem spójrz w lustro i powiedz jestem hipokrytą.

***** ***, 02.11.2020 09:53

Ja mam pytanie do Strażników Leśnych. Jak wyciągają konsekwencje od wandali leśnych, którzy jeżdżą po lasach maszynami typu LKT z których leje się ropa na ziemię oraz niszczą leśne drogi, wlokąc po nich drewno. jakie mandaty dostają ludzie którzy piłują pół dnia piłami motorowymi w lasach strasząc zwierzynę?

Bryndza, 01.11.2020 21:38

Brawo bardzo mi się podobają wasze materiały . Wielkie gratulacje dla reżysera tych materiałów Dawid jesteś w tym dobry i fajne masz pomysły.