reklama

Ta fontanna prawie nigdy nie działała. Bubel?

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.06.2021 11:40, GM
Jak się okazuje, fontanna została trwale uszkodzona.
Ta fontanna prawie nigdy nie działała. Bubel?
Przy ulicy Metalowców w Andrychowie kilka lat temu wybudowano nową fontannę. Tyle, że fontanna działała tylko krótko. Potem się zepsuła i nikt jej do tej pory nie naprawił.

Okoliczni mieszkańcy mówią, że cała ta inwestycja to były po prostu pieniądze wyrzucone w błoto. No bo po co komu niedziałająca fontanna?

Urzędnicy z magistratu w Andrychowie sprawę znają i rozkładają ręce. Oszacowali, że koszt naprawy fontanny jest spory, dlatego władze miasta zrezygnowały z tego wydatku. Pozostała więc tylko ozdoba w kształcie kuli.

- Fontanna została trwale uszkodzona - przyznaje dyrektor biura burmistrz Andrychowa Agnieszka Gierszewska.

Instalacja została przez kogoś zasypana piaskiem i kamykami, przez to trwale uszkodzona.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamieni.kupa, 25.06.2021 15:13

Fontannę zepsuły zajęte obgadywaniem ludzi, albo rozmawianiem przez telefon tzw. matki-Polki, które nie reagowały na to, co wyprawiają ich bachory.

Nostradamus, 25.06.2021 14:34

To jest przeklęte miejsce. Pierwsza fontanna stała tam niesprawna kilkadziesiąt lat.

Skalpel, 25.06.2021 13:48

I oczywiście nikt nie wie kim jest ten "ktoś". Przecież na zdjęciu widać , że instalacja została specjalnie zasypana(zepsuta).