reklama

Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie świętuje jubileusz [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 27.05.2023 15:22, GM / foto WB
40-lecie działalności w Andrychowie.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie świętuje jubileusz [FOTO]
Z okazji 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie na terenie placówki odbywa się w sobotę (27.05) wielki piknik rodzinny. Atrakcji dla całych rodzin nie brakuje.

Szkoła ma 40 lat. Przez wiele lat było to Gimnazjum nr 2 w Andrychowie.

W sobotnim wydarzeniu uczestniczyły władze miasta. Do pełni szczęścia społeczności tej placówki brakuje jeszcze tylko obiecywanego od lat remontu budynku szkoły.

Można odnieść wrażenie, że w magistracie zapanowała dziwna niechęć do SP5, a radni regularnie dopytują, kiedy w końcu "piątka" zostanie wyremontowana - tak, jak inne szkoły w gminie. Prawdopodobnie przed wyborami coś w tej sprawie zostanie zrobione. Cały czas niestrzygnięty pozostaje przetarg na remont elewacji SP5.


foto: WB


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 28.05.2023 20:42

Koniczynka zgadzam się z Tobą samo Sedno Prawdy Żak raz że jestem z tego Osiedla dwa ta szkoła mnie kształciła i moje rodzeństwo raz że szliśmy z całą rodziną i daliśmy na ciebie krzyżyki ,plusiki a ty w zamian fundujesz kocioł spalinowo odpadowy który w niczym nie posłuży uczniom abynajmiej Szkole Żak masz swoje 5 minut ←_←

Kola, 28.05.2023 08:23

Kasta siedziała zamknięta i się śmiała

Koniczynka, 27.05.2023 19:35

Czy nie wstyd burmistrzowi za wygląd szkoły podstawowej nr 5 ??? Ogrodzenie, elewacja, parking, teren przed szkołą. Żaku tu mieszka dziesięć tysięcy mieszkańców!!!!!! A Ty chłopie miliony złotych przekazałeś na ruinę Bobrowskich, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, mur oporowy, pańską górę,a tam gdzie trzeba było robić remonty to Ty tego nie widziałeś lub nie chciałeś wiedzieć. Wstyd burmistrzu!!!!!!!