reklama
reklama

Szewc. Wymierający zawód? [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 24.09.2018 19:35, DK

Czy w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze korzysta usług szewca? Rozmawiamy z szewcem z Andrychowa.

Szewc. Wymierający zawód? [VIDEO]

To trudne czasu dla tego zawodu. Wydaje się, że w czasach, kiedy obuwie jest stosunkowo tanie, a wybór jest ogromny, to niemal wyginający zawód. Ale jednak nie jest tak źle. Rozmawiamy z szewcem z Andrychowa Sebastianem Jurkanem.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 04.10.2018 17:26

Nie żebym się czepiał ale półeczka w tle 100% CHINSKA

xyz77, 25.09.2018 07:27

Pytania redaktora niczym z przeczkola.Brawo

starymoher, 24.09.2018 20:37

Parę lat temu,kiedy panowało przekonanie że takie zwykłe drobne krawiectwo się nie opłaca,pewna młoda i rezolutna Pani,uruchomiła malutki punkt drobnych napraw krawieckich.Obok BS.Mało kto,łącznie z piszącym te słowa,liczył że to się powiedzie. I co-jajco.Pani jest tak zawalona robotą że pracuje 6 dni w tygodniu.A terminy są tygodniowe.Żona korzysta z tego punktu 2-3 razy w miesiącu.Jak powstanie oferta to chętni się znajdą To samo z zacnym zawodem szewca ,których punktów w A_chowie jest bodaj 3 sztuki.Jak nie plajtują znaczy mają robotę.Trzymam kciuki za takie małe rzemiosło.PS.PAN Redaktor zapytał Pana Szewca o tzw ,,szewski poniedziałek"Hm,to Pan Redaktor znać odpowiedz na to pytanie bo bywa widywany w niedzielne popołudnia w pewnym zacnym barze.I żeby nie było,też bywam czasem ofiarą tego syndromu.