reklama

Szczęśliwy powrót do domu. Martyna dziękuje naszym czytelnikom

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.10.2021 07:56, eł

Portal mamNewsa.pl pomagał w poszukiwaniach.

Szczęśliwy powrót do domu. Martyna dziękuje naszym czytelnikom

Zaginięcie domowego pupila zawsze jest smutnym przeżyciem dla jego właścicieli. Nie inaczej było w przypadku kota Filemona z Kęt, który na początku października gdzieś przepadł, o czym pisaliśmy tutaj.

Zwierzak codziennie wychodził z domu, ale nigdy się od niego zbytnio nie oddalał. Wystarczyło wyjść na podwórko i go zawołać, by zaraz się pojawił. Ale pewnego dnia nie wrócił. Nie pomogły nawoływania ani poszukiwania w całej okolicy.

W końcu jednak Filemon się odnalazł. - Wrócił wystraszony, chudziutki i bardzo za nami stęskniony. Niesamowicie się łasił i nie odstępował nas na krok. Patrzył na nas z takim żalem, aż się serce krajało. Popłakałam się ze szczęścia, że już jest z nami, cały i bezpieczny – opowiada ze łzami w oczach jego właścicielka Martyna. - Serdecznie dziękuję za pomoc w poszukiwaniach czytelnikom mamNewsa.pl. Mnóstwo ludzi udostępniało artykuł, to wspaniałe.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy