reklama

Syn Beaty Szydło przerywa milczenie

, MAGAZYN, Wiadomości, 22.10.2019 16:00, PG
Zaprzecza, że będzie ojcem.
Syn Beaty Szydło przerywa milczenie

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się informację jakoby syn Beaty Szydło – ks. Tymoteusz Szydło, który święcenia kapłańskie przyjął w 2017 roku w Bielsku – Białej, został ojcem.

Ksiądz Tymoteusz od września miał pełnić posługę w kościele św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Tak się jednak nie stało, bo syn byłej premier dwa miesiące temu wziął bezterminowy urlop i zniknął. Stąd też pojawiło się sporo spekulacji, dlaczego tak postąpił.

Sam kapłan przerwał milczenie i za pośrednictwem swojego pełnomocnika zdementował fakt, że został ojcem.

Całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło. W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane.Jednocześnie oświadczam, że w stosunku do wszystkich osób oraz podmiotów rozpowszechniających dalej powyższe kłamstwa niezwłocznie będą kierowane do sądów prywatne akty oskarżenia oraz powództwa cywilne o ochronę dóbr osobistych – poinformował adwokat Maciej Zaborowski w oświadczeniu przekazanym do mediów.

Kilka dni wcześniej ks. Tymoteusz wraz z bratem Błażejem i jego żoną Beatą apelowali do mediów o uszanowanie ich prywatności, twierdząc że nie są osobami publicznymi.

- Nasze działania stanowią przedmiot komentarzy i ocen dedykowanych m.in. przez internautów, w tym niejednokrotnie w bardzo obraźliwej formie. To wszystko odbija się negatywnie na naszym życiu prywatnym. Informacje te, a niejednokrotnie także plotki, dotyczą szczegółów m.in. tak doniosłych dla nas wydarzeń jak ślub czy inne ważne uroczystości rodzinne - przekazali w odezwie do mediów.

foto: Foto Video Centrum - Bracia Olajossy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 23.10.2019 10:19

Tymek nie daj się, miłość to nie zakup samochodu.

kalafior, 23.10.2019 08:05

Dobrze że adwokat ks.Tymoteusza odniósł się do tych plotek na jego temat ,które powstały jeszcze przed wyborami.Nie uważam że MN kogoś obraziło ,podłością jest obrażaniekogoś a w tym artykule nic takiego nie ma.

sniddy, 23.10.2019 07:06

Ten artykuł to najzwyklejsza podłość. Nie nowością jest dla mnie jakaś coraz mniej ukrywana zwierzęca niechęć do wszystkiego co związane z Kościołem, albo prawicą na mamnewsa, ale artykuły jak ten najzwyczajniej niszczą życie konkretnym ludziom. Wy nie nagłaśniacie dementi w znanej sprawie, ale samą plotkę, którą ktoś wrzucił w eter. Plujecie na człowieka, który chce wieść normalne życie nie pchając się na czołówki, a tyle tylko jego "winy", że ma sławną matkę. Jak można żyć w takiej atmosferze? Nie dziwi urlop i nie zdzwiwiłbym się, gdyby jego powodem było nieustanne zaszczuwanie przez takie pijawki dziennikarskie jak mamnewsa. Tu nie chodzi o poglądy polityczne, bo każdy ma swoje, ale o elementarną etykę dziennikarską, elementarne poszanowanie czyjejś godności. Mamnewsa to dno.

Zakolog, 22.10.2019 22:08

Ciekawa zasada moralna pana Tymoteusza ! Sam wybrał zawód opowiadacza bajek i mitów, tak postanowił zarabiać na chleb, ale innych narratorów straszy pozwami, nazywając ich opowieści kłamstwami. A tak na marginesie, informacja nie może być prawdziwa lub fałszywa, tylko obiektywna lub subiektywna.

ChojnaZmiana , 22.10.2019 21:13

Potem się Platforma dziwi że ludzie się od nich odwracają tak jak ja !

magda34, 22.10.2019 20:42

mamnewsa to pismo lokalne?? Wstyd , rzygać się chce. Jak można takie pseudo - artykuły pisać - nienawiść siać. Współczuję tej rodzinie... żeby normalnie żyć nie można było.