reklama

Strażacy pomogą zrobić zakupy

, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 15.03.2020 14:30,
Cenna inicjatywa
Strażacy pomogą zrobić zakupy

Druhowie z OSP Frydrychowice wyszli z propozycją pomocy starszym osobom zamieszkałym w tej miejscowości. Chętnie zrobią im zakupy - tak aby seniorzy nie musieli wychodzić z domu.


Poniżej informacja z OSP Frydrychowice w tej sprawie.

Drodzy mieszkańcy,

W związku z zaistniałą sytuacją na terenie naszego kraju (wprowadzony stan epidemiczny) gorąco zachęcamy do pozostania w domach!

W związku z tym, w trosce o osoby starsze, samotne, mające problemy z poruszaniem się informujemy, że strażacy z naszej jednostki rozpoczynają akcję #akcjareakcja.

Akcja reakcja ma na celu pomoc wyżej wymienionym osobom w dostarczaniu do ich miejsc zamieszkania potrzebnych środków/leków/żywności.

AKCJA dotyczy osób z terenu naszej miejscowości
Dlatego zwracamy się gorąco do Państwa o sygnały jeśli w sąsiedztwie mają Państwo taką osobę, której należałoby w tym okresie pomóc.

☎️Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 501 124 463, 506-828-931 lub poprzez Fb.

Akcja trwa od dzisiaj do 28 marca z możliwością jej przedłużenia w zależności od sytuacji na terenie RP.

Każde zgłoszenie będziemy weryfikować i stosownie na nie reagować.

Prosimy o udostępnienie oraz rozpowszechnienie informacji na terenie naszej wsi !

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy