reklama

Staw w Parku Miejskim podupada

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.07.2019 10:50, NEWSY CZYTELNIKÓW
Same problemy ze stawem.
Staw w Parku Miejskim podupada
Po wielkim czyszczeniu stawu przed 2 laty, staw w parku Miejskim w Andrychowie to miało być zupełnie odmienione miejsce. Życie jednak szybko zweryfikowało te plany. Staw regularnie jest atakowany przez podwodną roślinę - rdestnicę kędzierzawą. W tym roku na stawie nie udało się zorganizować przystani z łódkami i rowerkami wodnymi, bo nie było chętnych na prowadzenie tego - jak widać - nieopłacalnego biznesu. Na dodatek ostatnio staw robi się brązowy.

- Woda jest zasyfiona i brudna, śmierdzi jak gnojówka - informuje jeden z mieszkańców.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krisu78, 22.07.2019 07:58

warto mieć burmistrza z taka pensja jaka ma i dwóch jego zastępców PS. Komentarz Tomka genialny - oddaje ducha czasów w Andrychowie :)

tomekx, 21.07.2019 18:27

Skoro to jest staw to woda musi być brudna i musi śmierdzieć

Thoor, 19.07.2019 12:44

Jakoś do roku 2005 nie było takich problemów ze stawem, woda może nie była krystaliczna, ale nie kojarzyła się z osadnikiem w oczyszczalni. Wtedy się dało utrzymać stan wody, dzisiaj osoby zarządzające nie potrafią. Sami specjaliści pozatrudniani, magistry, inżyniery - a nikt nie może poradzić sobie z tym problemem. Podejrzewam, że wkrótce jakiś "geniusz" z magistratu wpadnie na genialny plan zasypania stawu i zrobienia płatnego parkingu - ot problem rozwiązany. Kto odpowiada za obecny wygląd stawu - niech stworzy w zaciszu gabineciku plan a jak nie potrafi, to niech zleci to osobą kompetentnym.