reklama

Spotkania w gospodarstwie u burmistrza

, MAGAZYN, Wiadomości, 20.07.2019 16:50, PG
Kucyki, osiołki, przejażdżka traktorem czy ognisko to tylko niektóre z atrakcji, które tak przyciągają dzieci i młodzież do gospodarstwa burmistrza.
Spotkania w gospodarstwie u burmistrza

Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar od kilku lat w czasie swojego wakacyjnego urlopu zaprasza dzieciaki z gminy Kęty do swojego gospodarstwa by pokazać im prawdziwe, wiejskie życie.

Zwiedzanie stodoły, stajni, pokaz starych urządzeń kuchennych czy maszyn rolniczych cieszyły się zainteresowaniem. Jednak to zwierzęta sprawiły dzieciakom największą radość. Nie zabrakło też przejażdżki traktorem i wieczornego ogniska.

W tym roku odbyły się już dwa takie spotkania. Ale to jeszcze nie koniec. Jak zapowiada burmistrz będą też grupy przedszkolne oraz dzieci niepełnosprawne.foto: facebook.com/krzysiek.kleczar.9

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy