reklama

Spełniamy dziecięce marzenia. KONKURS

MAGAZYN, Wiadomości, 11.05.2023 19:05,
Drogie dzieciaki! My i Nasi Partnerzy jesteśmy tu dla Was i Waszych marzeń.
Spełniamy dziecięce marzenia. KONKURS

I Edycja konkursu „Spełniamy Dziecięce Marzenia” to projekt, który powstał spontanicznie w głowach Violi z ZDZ i Waldka z mamNewsa.pl. Chęć by pokazać młodemu pokoleniu, że warto mieć cele, że to o czym skrycie marzymy, czasem małym nakładem pracy możemy osiągnąć, mimo, że z pozoru mogłoby się to wydawać nieosiągalne - to jest to co stało się myślą przewodnią przedsięwzięcia.

Czasem wystarczy, że trafimy na ludzi, którzy chcą dać coś od siebie niezależnie od zmiennych, nie otrzymując nic w zamian. Bezgraniczna wdzięczność i radość, uśmiech na twarzy dziecka to bezdyskusyjnie największa satysfakcja i najlepsze wynagrodzenie.

Drogie dzieciaki! My i Nasi Partnerzy jesteśmy tu dla Was i Waszych marzeń. Spieszcie je i przedstawcie nam najpiękniej, jak potraficie, postarajcie się dobrze uzasadnić dlaczego to właśnie Wasze marzenie mamy spełnić! Możecie poprosić o pomoc rodziców. Gotowe prace prześlijcie do nas do 30 maja na adres mailowy: [email protected]

Wyniki konkursu będą podane do publicznej wiadomości 10 czerwca 2023r. Ze zwycięzcą skontaktujemy się również osobiście.

Do zobaczenia!

Regulamin kokursu: https://mamnewsa.pl/upload/regulamin_konkursu_spelniamy_dzieciece_marzenia.doc
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy