Skrajne opinie o koronawirusie. Pytamy mieszkańców [SONDA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.07.2020 17:05, DK / PG
Koronawirus naprawdę istnieje, czy został w wymyślony po to by nas wszystkich kontrolować?
Skrajne opinie o koronawirusie. Pytamy mieszkańców [SONDA]
Koronawirus pojawił się w Polsce w marcu br. Społeczeństwo jest zdezorientowane, gdyż z jednej strony ministerstwo zdrowia informuje o kolejnych tysiącach zakażonych osób a także zgonach, a z drugiej strony są tacy co uważają, że covid-19 został wymyślony na potrzeby propagandy i kontroli społeczeństwa.

Jak w tym wszystkim odnajdują się mieszkańcy Andrychowa i czy wierzą w koronawirusa?

Zapraszamy na sondę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obywalel, 24.07.2020 09:39

Ja nie twierdzę że mamy się tu przegadywac. Jak jeden chce to niech ubierze 3xmaseczke, kąpiel w denaturacie, 8x szczepionkę 6w1 + moja dawkę i niech sobie w domu siedzi jak się boi. Tylko niech druga osoba ma wybór bo to jest wolność o którą dziadkowie walczyli. Teraz jest medialna nagonka i wszyscy ogon kulą i dają sobą manipulować elitom.

oshin22, 24.07.2020 09:36

Obywatel --> nikt nikomu nie zabrania wierzyć w co zechce - na tym polega demokracja. I zgadzam się z Tobą w 100procentach trzeba włączyć myślenie. Koniecznie w obie strony :)

cath, 24.07.2020 09:34

No i ile osób wierzyło Danikenowi.W internecie można przeczytać ze Presley żyje i niekoniecznie jest to prawda.

obywalel, 24.07.2020 09:26

Nie róbcie z Pana Janusza wariata porównując go do plaskoziemcy. Bo takie słowa są mocno na wyrost. Można słuchać wiadomości albo innych onetów. Ale można tez posłuchać komisji niemieckiej która chce dojść do prawdy. I nie składa się ona z leszczy tylko siedzą tam profesorowie! M.in profesor wirusologii. Załączam link . https://youtu.be/Cc_vb5sBDV4 Włączcie myślenie

oshin22, 24.07.2020 07:59

Eric Von Daniken też promował teorię że kosmici przybyli na ziemię i przyśpieszyli rozwój ludzkości (ale chyba nie wszystkich...) Janusz --> niektórzy wierzą, że ziemia jest płaska (też jest na YT) a niektórzy w Latający Potwór Spaghetti.

cath, 23.07.2020 18:46

Ze tez takie pacany jak Janusz Wojewodzic chodzą po tym padole i niepotrzebnie tlen marnują.Byli już tacy np.Boris Johnson tez nie wierzył do czasu.Zyje to mówię o Wojewodzicu dzięki szczepionkom bo gdyby nie one to mogło by się okazac ze nie miałby się szansy objawić na tym świecie.W Polsce tez są lekarze i znachorzy leczący różnymi cudownymi tylko sobie znanymi metodami ,które maja to do siebie ze skutecznie z kasy leczą.