reklama
reklama

Siarczysty mróz, za chwilę odwilż. A tu w grudniu...

MAGAZYN, Wiadomości, 27.12.2021 17:30,
Przyroda nie nadąża?
Siarczysty mróz, za chwilę odwilż. A tu w grudniu...
Prawdziwy pogodowy rollercoaster. Od dwóch dni temperatura w nocy spada do kilkunastu stopni poniżej zera, ale to się lada moment skończy. To już przedostatnia mroźna noc. Potem, przynajmniej na kilka dni, o minusowych temperaturach będzie można zapomnieć.

Przyroda nie nadąża za tymi zmianami? W mroźną świąteczną niedzielę (26.12) pani Sylwia podczas spaceru na ulicy Skornickiej w Zagórniku zebrała.... trochę gałązek bazi.

- Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem bazie pomyliły święta i chyba mocno zabalowały ostatnio, że wystrzeliły już teraz swoimi "misiowymi kocankami" aż kilka miesięcy wcześniej - pisze do nas pani Sylwia i przesyła zdjęcia.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy