reklama

Sezon na wymianę opon w pełni. Trzeba się umawiać na termin

, MAGAZYN, Wiadomości, 27.04.2021 18:30, PG, foto: pixabay
Na wymianę opon w niektórych zakładach trzeba się umawiać.
Sezon na wymianę opon w pełni. Trzeba się umawiać na termin

Zaraz po świętach rozpoczął się sezon na wymianę opon. Kierowcy ruszyli żeby wymienić opony na letnie. Jednak dopiero w ostatnich dniach rozpoczął się prawdziwy szturm na zakłady wulkanizacyjne.

W tym roku z powodu pandemii w wielu serwisach w okolicy trzeba się umawiać na konkretne terminy, tak jest np. w wulkanizacji GoodSerwis przy ul. Szewskiej w Andrychowie, Cezar przy ul. Wadowickiej w Inwałdzie czy Hut-Bur przy ul. Beskidzkiej w Andrychowie.

Są jednak takie, gdzie można podjechać w o dowolnej porze, np. Hatala Auto Serwis w Rzykach, Darex II przy ul. Wadowickiej w Inwałdzie czy wulkanizacja przy ul. Beskidzkiej w Sułkowicach.

Wielu kierowców posiada też opony wielosezonowe, które stały się ostatnio bardzo popularne. Takie opony można używać zarówno latem, jak i zimą. Jednak jak mówią specjaliści w tym temacie, takie opony najlepiej sprawdzają się w umiarkowanym klimacie, czyli tam gdzie występują łagodne zimy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 28.04.2021 06:32

... i odstać swoje w kolejkach. Nie jadę do serwisu, gdzie nie da rady się umówić. W Sułkowicach "w Kółku" jak kiedyś podjechałem to było 7 pojazdów w kolejce - czekania na 2h.