reklama

Sezon komunijny rozpoczęty [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 06.05.2018 10:40, WB
Sezon na Komunie można uznać za oficjalnie rozpoczęty. Jak zwykle w pierwszą niedzielę maja uroczystość została zorganizowana m.in. w Andrychowie i Kętach.
Sezon komunijny rozpoczęty [FOTO]
Pierwsza Komunia Święta to dla dzieci przeżycie. Podobnie jak dla rodziców.

Czasy kiedy dostawało się książkę, zegarek czy medalik i wszyscy byli zadowoleni, to już odległa przeszłość. Teraz w modzie są laptopy, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne. Chyba tylko rower jest uniwersalny i zawsze oczekiwany, odporny na zmiany w komunijnej modzie. Kiedyś był to „składak”, teraz najczęściej „góral”.


Dla rodziców organizacja przyjęcia komunijnego to często duże przedsięwzięcie logistyczne. Tu też zwyczaje się zmieniają. W ostatnich latach mnóstwo przyjęć odbywa się w restauracjach.
Zobaczcie zdjęcia z parafii św. Macieja w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy