reklama
reklama

Samotna matka trójki dzieci potrzebuje środków na remont domu po pożarze

MAGAZYN, Wiadomości, 03.06.2024 18:00, eł
Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.
Samotna matka trójki dzieci potrzebuje środków na remont domu po pożarze

W nocy z 29 na 30 maja wybuchł pożar w jednym z domów jednorodzinnych w Bęczynie (gmina Brzeźnica) przy ulicy Draboż, o czym wówczas pisaliśmy. Pomimo że ogień udało się szybko ugasić, budynek obecnie nie nadaje się do zamieszkania. Nie ma w nim prądu, a w pomieszczeniach pełno jest sadzy. Czteroosobowa rodzina musiała znaleźć zastępcze lokum.

Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej. Mieszkająca w domu pani Agnieszka jeszcze nie spała, choć więc ogień rozgorzał w kotłowni, dość szybko dotarło do niej, że coś się pali. Szybko wyprowadziła z budynku trójkę swoich dzieci - Emilkę, Patryka i Leona. - Strażacy powiedzieli, że gdyby wszyscy spali, to spaliliby się żywcem – twierdzi przyjaciółka pani Agnieszki, która założyła dla niej zbiórkę pieniędzy na remont.

Ogień nie rozprzestrzenił się poza kotłownię i piwnicę, więc to tam są największe straty. Ale w pomieszczeniach mieszkalnych nie da się obecnie przebywać. Wszędzie jest sadza i w całym budynku nie ma prądu. Trzeba wykonać gruntowny remont instalacji elektrycznej, a szacunkowy koszt tego przedsięwzięcia to około 40 tys. zł.

- Agnieszkę znam od lat. To wspaniała, radosna dziewczyna. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Samotnie wychowuje troje dzieci. Pomimo wielu przeciwności losu radzi sobie ze wszystkim i nigdy nie odmawia nikomu pomocy. Od lat pomaga nam w zbiórkach charytatywnych dla dzieci. Teraz jednak nie poradzi sobie sama, dlatego postanowiliśmy założyć zbiórkę, by choć częściowo uzbierać pieniądze – relacjonuje jej przyjaciółka.

Kto chciałby pomóc pani Agnieszce, może dokonać wpłaty TUTAJ.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy