reklama

Rutkowski przedstawił kolejnych poszkodowanych przez Ewę G. z Wadowic [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.05.2020 07:30, PG
Sprawa opiewająca na kilkadziesiąt milionów złotych.
Rutkowski przedstawił kolejnych poszkodowanych przez Ewę G. z Wadowic [VIDEO]

Kilka dni temu pisaliśmy o konferencji prasowej słynnego detektywa – celebryty Krzysztofa Rutkowskiego, podczas której przedstawiono sprawę pochodzącej z Wadowic Ewy G. i stworzonej przez nią piramidy finansowej.

Według Rutkowskiego, Ewa G. jako organizator przestępstwa finansowego wyłudziła od swoich ofiar prawdopodobnie 20 mln zł. Rzekoma biznesmenka pracowała wraz z mężem, którego przedstawiała jako Vladymira K., który tak naprawdę nazywa się Janusz G.

Kobieta miała namawiać swoje ofiary na zaciągnięcie kredytów na ogromne sumy. Pieniądze te miały być przeznaczone na inwestycje, które miały przynieść poszkodowanym ogromne zyski. W rezultacie jednak ofiary zostały same z ogromnymi długami.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Bielsku – Białej. Ewa G. jest na wolności i - jak twierdzi Krzysztof Rutkowski - prawdopodobnie organizuje kolejną piramidę finansową. W środę (27.05.) K. Rutkowski poinformował, że zgłosiły się do niego kolejne ofiary Ewy G. z okolic Wadowic, Tych, Cieszyna czy Czechowic – Dziedzic a nawet jej rodzina, którą również miała oszukać.

Swoją historię ponownie opowiedziała p. Małgorzata z Kęt oraz bratanek Ewy G. – p. Damian i inni poszkodowani.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy