Ruszyła piesza pielgrzymka z Andrychowa do Częstochowy [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 06.08.2019 10:40, DK/WB
Wyprawa potrwa do 11 sierpnia a pielgrzymi przejdą około 170 km.
Ruszyła piesza pielgrzymka z Andrychowa do Częstochowy [FOTO]

W poniedziałek (6.08) rano z dziedzińca parafii św. Stanisława w Andrychowie na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy wyruszyło około 300 osób. Po drodze dołączy do nich jeszcze kilkanaście osób w Wieprzu i Gierałtowicach.

To już XXXIII Piesza Pielgrzymka Dekanatu Andrychowskiego na Jasną Górę z parafii św. Stanisława. Tym razem motywem przewodnim są słowa: W mocy Bożego Ducha.

Wyprawa potrwa do 11 sierpnia a pielgrzymi przejdą około 170 km m.in. przez Wieprz, Babice, Lgotę, Rodaki, Mrzygłód, Wrzosową aż do Częstochowy.
A już za kilka dni , w czwartek (09.08.) wyruszy rowerowa pielgrzymka do Częstochowy z parafii św. Macieja w Andrychowie. Odbędzie się w dniach 9-14 sierpnia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy