reklama

Rozmowy z Papugą, czyli porady wziętego prawnika

MAGAZYN, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 08.12.2021 17:20, DK
Prezentujemy nasz nowy cykl programów „Rozmowy z Papugą”
Rozmowy z Papugą, czyli porady wziętego prawnika

Kim jest tytułowy Papuga? To wzięty prawnik pochodzący z Rzyk - Grzegorz Hatala. Grzegorz prowadzi kancelarię oraz biuro rachunkowe z siedzibą w Krakowie i Andrychowie.

W cyklu „Rozmowy z Papugą” będziemy poruszać ważne kwestie społeczne w odniesieniu do obowiązujących przepisów. Grzegorz zdradzał będzie kulisy pracy prawnika oraz najciekawsze przypadki z jakimi się spotkał.

W pierwszym odcinku - zmiany w przepisach ruchu drogowego, a będzie ich sporo! I wejdą w życie już niebawem. Za co można trafić do więzienia, ile trzeba będzie płacić za mandaty?

Będziecie mogli pozyskać wiele przydatnych informacji i pamiętajcie - Ignorantia iuris nocet, czyli „nieznajomość prawa szkodzi”.

Zapraszamy na nasz pierwszy odcinek. W razie pytań, zawsze możecie uzyskać je bezpośrednio u Grzegorza pod numerem telefonu 734 495 204.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 09.12.2021 06:20

SUCHAR: -- Czy to prawda, że 2 pytania u Pana kosztują 500zł ? -- Zgadza się a jakie jest drugie pytanie ?