Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Edyta Ćwiertka została dawcą szpiku i uratowała życie 6-latce

, MAGAZYN, Wiadomości, 10.01.2016 12:00, PG
Naszym gościem jest mieszkanka gminy Andrychów Edyta Ćwiertka, która została dawcą szpiku kostnego i uratowała pewnej 6-latce życie.
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Edyta Ćwiertka została dawcą szpiku i uratowała życie 6-latce

 

Tydzień temu naszym gościem był Mateusz Babik z Roczyn, któremu przeszczep szpiku kostnego od anonimowego dawcy uratował życie. Dziś rozmawiamy z Edytą Ćwiertka z Targanic, która kilka miesięcy temu oddała szpik chorej, nieznanej jej 6-letniej dziewczynce.

 

Jak wygląda procedura w takich sytuacjach, jak i gdzie wykonywany jest taki zabieg? Czy spotka się kiedyś z 6-latką, której pomogła? Zobaczcie rozmowę.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Babik walczył z białaczką. Anonimowy dawca szpiku kostnego uratował mu życie

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bogna38, 10.01.2016 21:17

gratuluje odwagi i najwazniejsze ze pani sie nie rozmysliła,bo nie moge zrozumiec ludzi ktorzy sie zarejestrowali i później stchórzyli byc może dając komuś nadzieje na życie ,a w rezultacie skazujac na śmierc.Ja jestem zarejestrowana od kilku lat ,i jedno wiem po to sie rejestrowałam zeby jesli to bedzie potrzebne to pomóc a nie rozmyslic sie