reklama

Rekordowe zainteresowanie Dniem Otwartym w „Kotarbinie” [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 01.04.2022 17:00, DK / WB
Prawie pół tysiąca ósmoklasistów zadeklarowało chęć nauki w szkole
Rekordowe zainteresowanie Dniem Otwartym w „Kotarbinie” [VIDEO]

W piątek (1.04) odbył się Dzień Otwarty w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, czyli w popularnym andrychowskim "Kotarbinie".

CKZiU w ubiegłym roku zakończyło dużą inwestycję. Powstały dwie zupełnie nowe pracownie. Remont warsztatów kosztował około 850 000zł a za dodatkowe ponad 500. 000zł szkoła zakupiła m.in. Nowe centrum frezarskie, sprzęt multimedialny, wózki widłowe różnych typów, drukarkę 3D i wiele innych.

Szkoła szybko się rozwija, a zainteresowanie przyszłych uczniów jest ogromne.

- Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania. Nasza szkoła z roku na rok inwestuje w nowe technologie. Młodzi ludzie widzą, że dzięki edukacji w naszej placówce mają realną możliwość odnalezienia się bardzo szybko na rynku pracy. Dzisiaj naszą szkołę odwiedziło ponad 470 uczniów szkół podstawowych, zainteresowanych edukacją w CKZiU w Andrychowie - mówi nam dyrektor szkoły Tomasz Bizoń.

Zobaczcie nasz materiał.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy