reklama

Rekord na andrychowskiej kweście

, MAGAZYN, Wiadomości, 03.11.2018 11:55, red
Tegoroczna, już osiemnasta kwesta na andrychowskim cmentarzu, okazała się rekordowa.
Rekord na andrychowskiej kweście
1 listopada Towarzystwo Miłośników Andrychowa już po raz 18- przeprowadziło kwestę, z której dochód przeznaczony zostanie na renowację zabytkowych nagrobków na cmentarzu. Kwesta ta cieszy się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających andrychowską nekropolię.

W tym roku padł rekord.

- Odwiedzający 1 listopada andrychowską nekropolię wrzucili nam do puszek aż ponad 20 tysięcy złotych, ponad 3 Euro i 0,25 Hrywny! Dziękujemy! - poinformowali organizatorzy akcji.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 03.11.2018 22:28

Uwaga na szczepionkę MMR (odra, świnka, różyczka) powodującą autyzm i inne powikłania. Trwa nagonka medialna żeby wmówić ludziom epidemię. Chrońcie swoje dzieci!

repart, 03.11.2018 16:09

Za rok, dwa cmentarz andrychowski w 100 procentach wypełni się nowymi grobami, ale kogo obchodzą takie "przyziemne" sprawy jak teren pod nowy cmentarz blisko centrum?