Rak nie odbiera jej marzeń! Małgosia stworzyła kolekcję ubrań

, MAGAZYN, Wiadomości, 29.11.2018 15:01, PG

Kobiety są silne w chorobie i chyba nie trzeba tego udowadniać. Małgosia od roku walczy z bardzo groźnym przeciwnikiem jakim jest rak! Nie poddaje się jednak i stworzyła kolekcję ubrań, którą możecie kupić w Internecie ale i w centrum Wadowic.

Rak nie odbiera jej marzeń! Małgosia stworzyła kolekcję ubrań

Małgosia mieszka w Inwałdzie i wraz z koleżanką założyła firmę odzieżową 3forU. To wtedy właśnie dowiedziała się, że jest chora na raka.

- Niestety po wielu badaniach okazało się, że to najgorsza z możliwych odmian tej choroby. W ciągu roku przeszłam kilkanaście cykli chemii, operację i radioterapię. Obecnie jestem w trakcie badań i są podejrzenia przerzutów, ale mimo to staram się walczyć nie poddawać i spełniać swoje inspiracje. Walka trwa! - opowiada Małgosia.

Jak dowiedziała się, że jest chora?

- Zajmowałam się mamą i nie miałam czasu, by skupić się na sobie. Kiedy wybadałam guzy były już naprawdę duże. Badania potwierdziły najgorsze. Okazało się, że rak jest już rozsiany po cały organizmie. Po chemii, którą bardzo źle znosiłam, musiałam mieć wyciętych kilkadziesiąt węzłów chłonnych, oraz radykalna operację.

Najgorszą traumą dla Małgorzaty było to jak wypadły jej włosy, rzęsy, brwi. Każda kobieta przecież chce wyglądać pięknie.

- Pragnę żyć normalnie, pragnę być szczęśliwą kobietą, matka i żoną. A rak zabiera mi wszystko. Jednak mimo tak groźnego przeciwnika spełniam swoje marzenia i projektuje dla siebie i dla was bo to pomaga mi ukoić ból i myśli. Nadchodzą święta więc już dziś życzę wam wiele miłości i zdrowia. Nie marnujcie czasu i wykorzystujcie każdą chwile najlepiej jak potraficie. - apeluje Małgosia.

Może znajdziecie prezent świąteczny dla bliskiej Wam osoby właśnie w kolekcji ubrań Małgosi?

3forU to polska marka, która projektuje odzież w stylu slow fashion stawiając na oryginalność i wygodę. Ubierając się w 3 for U możesz namacalnie poczuć jak ogromne znaczenie ma to, co mamy na sobie!

Kolory, tkaniny i źródło pochodzenia produktu (marka ta to 100% polski produkt) ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Stawiamy na jakość, a nie ilość. Przekonaj się i dołącz do 3 for U!

Kolekcję ubrań Małgosi, dzięki współpracy z Renatą Marczak, można nabyć w sklepie Glamour przy ul. Wojtyłów 3 w Wadowicach. Oraz internetowo na stronie www.3foru.pl.

Co ciekawe, w spocie promującym kolekcję Małgosi wystąpiła znana andrychowianka, topowa modelka Ola Dutka. Zobaczcie ja kto wyszło.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy