Pytamy mieszkańców o 'kontrowersyjne' zdjęcia burmistrza [SONDA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 24.07.2020 19:25, DK / PG
Zebraliśmy opinie mieszkańców Kęt, na temat zdjęć jakie burmistrz dodaje na swoim facebooku. Sprawa jest poważna, gdyż była poruszana nawet na ostatniej sesji Rady!
Pytamy mieszkańców o 'kontrowersyjne' zdjęcia burmistrza [SONDA]

Burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar znany jest ze swojej działalności w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na facebooku ma prawie 5 tys. znajomych. Publikuje tam różne zdjęcia, m.in. ze swojego życia prywatnego, pokazuje jak prowadzi gospodarstwo. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kęty, radni opozycyjni z PiS (Jakub Goc, Jan Kubik i Lesław Kuźma) stwierdzili, że swoimi zdjęciami z gospodarstwa kompromituje gminę.

Postanowiliśmy sprawdzić co myślą o tym mieszkańcy i przeprowadziliśmy w tej sprawie sondę na ulicach miasta. Zapraszamy.

Burmistrz kompromituje gminę swoimi zdjęciami?

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

fan, 25.07.2020 08:32

@Wojciech Lewicki, przecież klęczy, polecam wszystkie uroczystości państwowe w Kętach okraszone mszą świętą na dzień dobry. Zerknij, ile kasy z twoich podatków pompuje się w kęckie klasztory rękami radnych.

fan, 25.07.2020 08:27

SJL - "Dom publicystyczny". Jaki portal tacy "dziennikarze"...

barte, 25.07.2020 04:14

Kursky rozwodnik znowu prezesem tvpis.Pisiory czujecie się oszukani a może wyruchani przez długopisa?

ulubieniec, 24.07.2020 22:42

Pan dziennikarz jak zwykle rzetelny.Proszę przytoczyć słowa jakimi okrasza swoje zdjęcia mając te "atrybuty" w ręku lub na ich tle pozując.

KochamTuska, 24.07.2020 20:42

https://www.mamnewsa.pl/polityka/burmistrz-z-psl-podziwia-kaczory-za-kratkami

firing, 24.07.2020 20:25

Pisiory to by się podniecały jakby z kaczką sobie zdjęcie zrobił.