reklama

Przychodnia rozwiewa obawy pacjentów co do wizyt lekarskich i teleporad

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.09.2020 15:30, PG
Ważne informacje dla pacjentów.
Przychodnia rozwiewa obawy pacjentów co do wizyt lekarskich i teleporad
Przychodnia NZOZ Vena w Andrychowie postanowiła rozwiać obawy pacjentów co do wizyt lekarskich i teleporad. Prezes przychodni Mirosław Cichor przypomina, że od kwietnia działa kilka numerów telefonów a pacjenci z przyzwyczajenia dzwonią tylko na jeden nr telefonu, co utrudnia im dodzwonienie się do przychodni.

Poniżej komunikat:

Uprzejmie informujemy, że od kwietnia mamy uruchomione dodatkowe połączenia telefoniczne do rejestracji;

  • 33 870 56 32
  • 33 870 56 26
  • 33 875 13 28
  • 699 803 246
  • 699 803 247

Jednocześnie funkcjonują porady w poradni i porady przez telefon. Lekarze przyjmują wg dotychczasowego harmonogramu (jak przed epidemią).
Pacjenci umawiani są na teleporady jak również na wizyty w poradni oraz wizyty domowe.
Pacjenci z objawami infekcji przyjmowani są w osobnych pomieszczeniach, w wydzielonej części przychodni, po uprzedniej teleporadzie celem ustalenia wywiadu epidemiologicznego COVID-19. Natomiast pacjenci zgłaszający się z innych przyczyn bez objawów infekcji i do szczepienia przyjmowani są w osobnej części poradni, po uprzednim zakwalifikowaniu przez pielęgniarkę (pomiar temperatury, wywiad epidemiologiczny).
Ułatwiony jest również dostęp do testów w kierunku zakażenia COVID-19, wg obecnych uregulowań lekarz rodzinny w przypadku uzasadnionego podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV2 może skierować nawet w trakcie teleporady do punktu wymazowego drive-througt np. w Wadowicach, bez konieczności kierowania do oddziału zakaźnego w Krakowie, wynik takiego test jest dostępny już po 12 godzinach online (wyjątkowo do 24 godzin).

Z poważaniem
Mirosław Cichor
NZOZ „VENA-Andrychów”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 18.09.2020 13:34

Dramat za PIS to i tak lepiej niż TRAGEDIA za PełO.