reklama

Przy szpitalu w Andrychowie rusza nowa inwestycja

, MAGAZYN, Wiadomości, 17.03.2023 18:12,
Przy Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie rusza budowa Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.
Przy szpitalu w Andrychowie rusza nowa inwestycja
Budowa i wyposażenie nowej placówki dla dzieci i młodzieży zostanie sfinansowane z funduszy unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Centrum powstanie w miejscu obecnej pralni, która zostanie przebudowana.

Do końca listopada inwestycję zrealizuje wybrane w przetargu Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Beata Jurczak z Porąbki. Wartość podpisanej niedawno umowy: 2 898 495,00 zł.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość,, , 18.03.2023 19:10

Jacy rządzący takie inwestycje!! Krótko mówiąc, dziadostwo!! Oni żyją w dostatku i to im wystarczy.

Jožin Z Bažin, 17.03.2023 22:01

Poniższy komentarz jest wyrazem frustracji i niezadowolenia mieszkańców z działań władz miejskich, które w ich ocenie skupiają się na realizacji inwestycji niepotrzebnych i niekorzystnych dla społeczności lokalnej, kosztem podstawowych potrzeb mieszkańców, takich jak poprawa infrastruktury szkolnej i przedszkolnej. Autor komentarza wyraża oburzenie nad marnotrawstwem publicznych pieniędzy i brakiem odpowiedzialności ze strony radnych za podejmowane decyzje. Jego postulaty są jasne - opamiętanie się ze strony władz, rozliczenie radnych z podejmowanych działań oraz zwrot pieniędzy przekazanych na elektrociepłownię. Mieszkańcy wyrażają swoje niezadowolenie i wzywają do zmian, co jest prawem każdego obywatela.

Koniczynka, 17.03.2023 19:27

Żak i jego słudzy radni wyrzucili ogromne miliony złotych w błoto, w pańską górę, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, mur oporowy, ruinę Bobrowskich i tak dalej można wymieniać. A dzieci do przedszkola nr 3 w Andrychowie chodzą po kamieniach i po błocie, a jak wygląda szkoła podstawowa nr 5 w Andrychowie to każdy mieszkaniec widzi. Żak i jego słudzy drwią z mieszkańców osiedla, a przypomnę wam że tu mieszka dziesięć tysięcy mieszkańców... Nie wstyd wam ???? Macie odwagę spojrzeć mieszkańcom w oczy???? Macie odwagę znowu startować na radnych???? Tak dalej być nie może. Wzywam was opamiętajcie się!!!!!!!!!! Mieszkańcy przed wyborami dostaną wyniki z głosowań na te zbyteczne i zupełnie nikomu nie potrzebne inwestycje. Każdy radny zostanie rozliczony i jak będą się tłumaczyć i odpowiadać na proste i konkretne pytania???!!! Dlaczego macie mieszkańców w dupie??? Za brak remontu szkoły podstawowej nr 5 w Andrychowie odpowiada Żak i jego radni!!!!!!! I jeszcze jedno pytanie kiedy Nowak z elektrociepłowni odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem???? Mieszkańcy nie dali pozwolenia by dawać co chwilę miliony złotych na wynalazek burmistrza co się zwie elektrociepłownia. Wywalić natychmiast radę nadzorczą. Żaku opamiętaj się!!!!!

Zakolog, 17.03.2023 19:01

Ale jak to możliwe, że Oni zdążą wybudować za kasę z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, skoro Tomuś już w tamtym roku wiedział, że nie zdąży i oddał kasę za pałac. Jeszcze łopaty nie wbili, a są przekonani, że kasę rozliczą – magia jakaś, czy inny cud ?