Przegląd wydarzeń tygodnia #dziejesiemamnewsa

, MAGAZYN, Wiadomości, 21.06.2020 14:00, PG
Śmierć mieszkańca powiatu wadowickiego, nowa obwodnica czy polityczna burza w Andrychowie. Zapraszamy na przegląd wydarzeń tygodnia.
Przegląd wydarzeń tygodnia #dziejesiemamnewsa

Do pracy wrócił Michał Sikora, ratownik medyczny, który jako pracownik-pacjent zero wyszedł zwycięsko z walki z COVID 19.

Ratownik medyczny wygrał z koronawirusem


W wtorek (16.06.) w Andrychowie odbyła się burzliwa sesja Rady Miejski, podczas której radni przekazali 3 mln zł dofinansowania Andrychowskiej Elektrociepłowni.

Andrychów miastem lodu się nie stanie, ale za jaką cenę?

Po wielu tygodniach problemów związanych z koronawirusem i koniecznością wyłączenia niektórych oddziałów Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, dyrekcja oświęcimskiej lecznicy poinformowała, że od środy (17.06) wszystkie oddziały szpitalne (w tym oddziały wewnętrzne) funkcjonują już na normalnych zasadach z uwzględnieniem wymagań epidemiologicznych.

Szpitale wracają do normalności. Przywrócono funkcjonowanie wszystkich oddziałów


Radni w Kętach zdecydowali o przystąpieniu gminy do Beskidzkiego Związku Powiatowo – Gminnego w Bielsku – Białej od 1 stycznia 2021 roku.

Kęty rozpoczynają rewolucje w transporcie publicznym. "Skok cywilizacyjny"


W piątek (19.06.) na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego ze Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło do dwóch kolizji drogowych, w tym jednej z udziałem samochodu policyjnego.

Co za dzień! Mnóstwo wypadków i kolizji. Tym razem z samochodem policyjnym [FOTO]


W sobotę (20.06.) sanepid poinformował o o śmierci 74-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu wadowickiego oraz o nowych przypadkach zakażeń.

Nowe przypadki koronawirusa w regionie. Nie żyje mieszkaniec powiatu wadowickiego [AKTUALIZACJA]


W sobotę (20.06) podpisany został tzw. program inwestycyjny w sprawie budowy obwodnicy Makowa Podhalańskiego na drodze krajowej nr 28. Starania o budowę obwodnicy trwały od 25 lat.

Powstanie obwodnica Makowa Podhalańskiego. Porozumienie podpisane


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy