reklama

Przedszkole nr 1 gotowe na wrzesień? [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 25.08.2021 14:55, DK / WB
Przedszkole w Andrychowie po przeprowadzce do nowej siedziby.
Przedszkole nr 1 gotowe na wrzesień? [VIDEO]

Przedszkole nr 1 funkcjonowało w ostatnich latach w tzw. Salkach Katechetycznych przy parafii św. Macieja w Andrychowie. Gmina za własne pieniądze w zamian za niski koszt wynajmu remontowała budynek, a jeszcze za kadencji poprzedniego burmistrza to, że budynek jest użytkowany jest przez gminę, zaważyło o kolejnej dużej inwestycji „dla wspólnego dobra”, czyli o wybrukowaniu parkingu przy kościele św. Macieja.

Ale pojawiły się problemy. Kwota jaką zaproponowała parafia przy przedłużeniu umowy, okazał się zbyt duża. Dlatego też włodarze gminy postanowili nie przedłużać umowy z parafią i przenieśli przedszkole do budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie.

Zawirowania wokół przedszkola opisywaliśmy:

Co dalej z przedszkolem nr 1 w Andrychowie

Co dalej z przedszkolem w Andrychowie. Jest problem

Teraz dzieciaki zyskają o wiele lepsze warunki aniżeli w budynku parafii.

Zobaczcie nasz materiał i krótką rozmowę z dyrektor przedszkola Dorotą Kizner.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy