Proboszcz z Andrychowa na kwarantannie

, MAGAZYN, Wiadomości, 14.06.2020 09:39, WB
Tajemnicza nieobecność proboszcza andrychowskiej parafii.
Proboszcz z Andrychowa na kwarantannie

Jak przekazał nam ks. Wojciech Medwid z parafii św. Stanisława w Andrychowie, proboszcz tej parafii ks. Jan Figura przebywał na początku czerwca na kongresie z udziałem wielu księży. Potem pojawiła się informacja, że jeden z uczestniczących w tym spotkaniu księży ze Śląska był zarażony koronawirusem.

W efekcie wszyscy uczestnicy tamtego spotkania, w tym proboszcz z Andrychowa, przebywają obecnie na kwarantannie i nie mogą się spotykać z innymi osobami.

Ks. Wojciech Medwid informuje, że proboszcz nie jest zarażony koronawirusem, a takie plotki pojawiły się ostatnio w Andrychowie. Miał wykonywany test na koronawirusa - test dał wynik ujemny, a proboszcz rygorystycznie przestrzega kwarantanny, która zresztą kończy się za kilka dni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kamila86, 14.06.2020 11:51

bez wględu na płeć wiek, stan cywilny, zawód, poglądy polityczne i tak dalej - wszystkich chorym życzmy powrotu do zdrowia, tym co sa na kwarantannie spokoju i pogody ducha w odosobnieniu a nam wszystkim jak najmniej paniki która niczemu dobremu nie służy!

kamila86, 14.06.2020 11:49

nie bądzcie naiwni. W tej sprawie jak w innych: " zgrany duet Tomuś i Romuś " są od uśmiechów, publicznego pozdrawiania a może nawet mszę zamówią za szybkie zakończenie kwarantanny a klakierzy robią swoją robotę czyli sieją od wielu dni plotki - im mocniejsza tym lepsza. Role są ustalone od dawna. Szkoda tylko że są ludzie którzy tej prostej gry nie widzą. Ale to ich problem.

Anett, 14.06.2020 11:24

Spokoju temu księdzu i wszystkim innym którzy przechodzą kwarantannę życzę z całego serca. Chorym jak najwięcej sił do zwalczenia choroby i oby mieli wokół siebie jak najmniej takich ludzi jak ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! i jego kolegów - specjalistów od sztucznego uśmiechania się z jednej strony i siania plotek i strachu z drugiej strony

Anett, 14.06.2020 11:20

można by pomyśleć że nie wszystko jest polityką i nie wszystko musi służyć do walki z kościołem. Mimo to dziwnym trafem plotki na temat tego księdza do mnie i moim znajomych trafiały od tzw. klakierów zalkolandii a nawet jak się wejdzie na FB mamnewsa to radość z tej informacji sygnalizują ludzie popierający PO i wiadomo kogo w Andrychowie. Kogo reprezentuje ten ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! i kto go nagradza też wiadomo. Dziwny jest ten świat. Bardzo szkoda.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 14.06.2020 11:14

Panike sieje mamnewsa, ja tylko komentuje kiss my a...

abcabcc, 14.06.2020 11:07

madzia - dużo w tym gostku cynizmu. Widać to po pierwszym i drugim komentarzu. W poważaniu ma zdrowie ludzi byle panikę siać a jak jeszcze ksiądz napatoczy się żeby na jego przykładzie wzbudzać strach to już ekstra. Tak już ma grubo nagradzana klakiernia.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 14.06.2020 10:48

@madzia pozdrawiam PIS

madzia, 14.06.2020 10:43

Wszystkim chorym na covid życzę zdrowia, sił i spokoju w przechodzeniu choroby. Spokoju i sił ich rodzinom życzę. Tego samego tym którzy są w odosobnieniu na kwarantannie. Panikarzom, tym którzy roznoszą plotki i tym którzy chorym to by najchetniej domy spalili życzę nawrócenia na przyzwoitość (jeśli już przy kościele jesteśmy ) i zastanowienia się co będzie jeśli ich albo ich rodziny dopadnie koronawirus i czy chcieliby zostać potraktowani tak jak oni traktują chorych i temat wzbudzając strach i roznoszac plotki. Tyle w temacie. Wszystkim spokojnej niedzieli życzę

madzia, 14.06.2020 10:36

Zdrowia temu panu poniżej życzę. Także psychicznego. Także jeśli to co pisze nie pokazyje jego paniki a jest cyniczne żeby panikę u innych wywołać w jakimś celu. Ludzie opamietajny się bo za chwilę liczba osób chorych psychicznie będzie 15 razy większa niż osób które w Polsce zostały zakażone tym koronawirusem!!!

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 14.06.2020 09:59

To nie tylko proboszcz. Już wiadomo o przypadkach w Wieprzu i Sułkowicach a już nie wspomnę o przypadkach górników np z Andrychowa czy Roczyn. Dopiero teraz się zacznie !!!