reklama
reklama

Problemy z egzaminami w całej Polsce

MAGAZYN, Wiadomości, 13.09.2022 08:37, foto: WORD Bielsko-Biała
W 23 ośrodkach ruchu drogowego w całej Polsce - w tym w Oświęcimiu i Bielsku-Białej - nie odbywają się we wtorek (13.09) egzaminy praktyczne na prawo jazdy.
Problemy z egzaminami w całej Polsce
Egzaminatorzy w ponad 20 ośrodkach ruchu drogowego w Polsce wznowili akcję protestacyjną. Domagają się wyższych pensji i zmian w systemie egzaminowania. W akcji protestacyjnej uczestniczą m.in egzaminatorzy z ośrodków egzaminacyjnych w Krakowie i w Oświęcimiu.

We wtorek i w środę egzaminów na prawo jazdy nie ma również w Bielsku-Białej, ale jak się okazuje nie ze względów na protest, a ze względu na zaplanowane wcześniej warsztaty dla egzaminatorów.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 13.09.2022 12:16

To jest wina pisiorów ! za PANA Donalda pinindzy nie było i był spokój a teraz pisiory tylko dają każdemu: rodzicom, emerytom, niepełnosprawnym, mundurowce, nauczycielom, służbie zdrowia itd. itd. itd... więc nie dziwota że następni wyciągają ręce po podwyżki, za PANA Donalda nie do pomyślenia takie rozdawnictwo !

oshin22, 13.09.2022 11:47

Znowu w tym cudownym kraju jest tak że "ktoś" ma spór z "kimś" a ofiarami tego są zupełnie niewinne i postronne osoby... KARTON wciąż karton ;-)