Prezenty trafiają do potrzebujących rodzin. W ten weekend Szlachetna Paczka

, MAGAZYN, Wiadomości, 07.12.2019 11:40, foto: WB
Prezenty trafiają do potrzebujących rodzin. W ten weekend Szlachetna Paczka

Andrychów i Wadowice to jednym z setek miejsc w Polsce, w którym odbywa się finał ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". W Andrychowie przez dwa dni do siedziby ABS Banku Spółdzielcznego darczyńcy dostarczają prezenty, które otrzymują potrzebujące rodziny z gminy Andrychów. Bank udostępnił pomieszczenia na magazyn prezentów.

Potrzebujące rodziny wcześniej zostały dokładnie sprawdzone pod kątem ich bieżących potrzeb. A te są najróżniejsze i nie chodzi tylko o zabawki, ale przede wszystkim o artykuły gospodarstwa domowego, na zakup których rodzin po prostu nie stać. W sumie pomoc otrzyma 15 rodzin.

W siedzibie banku prezenty są składowane, a następnie trafiają do potrzebujących rodzin. W akcji pomagają wolontariusze, a transportem zajmuje się Straż Miejska.

Szlachetna paczka w WadowicachSzlachetna paczka w Andrychowie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy